Vrátenie / výmena

ZÁSADY VRÁTENIA
Naším cieľom je Vaša spokojnosť. Ak nie ste spokojní s nákupom, kontaktujte nás najskôr e-mailom.

Užitočný tip:

1. Pre vaše pohodlie vám odporúčame vrátiť balíky pomocou paušálnej sadzby USPS so sledovacím číslom, pretože nezodpovedáme za stratené alebo ukradnuté balíky. Bez dokladu o prijatí a doručení vám úverový rámec nevystavíme. Zodpovedáte za prepravné náklady na vrátenie položiek a prepravné náklady musia byť uhradené vopred.

2. Vrátené veci musia byť nenosené a neprané, neostrihané a upravené (žiadne škvrny od mejkapu, deodorantu alebo rozstrapkané), vrátane darčekov a balenia produktov. Chybné výrobky je potrebné nahlásiť e-mailom do 14 dní od prijatia. Ak to nenahlásite, pôžičku vám neposkytneme. Ak sa domnievate, že ste nedostali správny produkt, kontaktujte nás do 14 dní od prijatia. Nahlasovací e-mail: service.center.1@outlook.com.

3. Zákazníkom budú náklady na dopravu (vrátane vrátenia tovaru) účtované maximálne raz; Spotrebiteľovi nie je účtovaný poplatok za opätovné naskladnenie za vrátenie produktu. Ak je vrátenie spôsobené problémom kupujúceho. Neposkytujeme návratové štítky. Za objednávky odmietnuté zákazníkom pri doručení alebo vrátené z dôvodu adresy „Doručenie zlyhalo“ je potrebné zaplatiť poplatok za opätovné naskladnenie. Neoprávnené odmietnutie po doručení nie je povolené a náklady na neoprávnené odmietnutie/vrátenie znáša kupujúci.

Návrat:

1. Ak je vrátenie spôsobené našimi problémami (napríklad: nesprávne produkty, problém s kvalitou produktu), vrátime vám plnú náhradu;

2. Ak je vrátenie spôsobené problémami kupujúceho (napríklad: nepáči sa vám / nechcete, objednáte nesprávny produkt / veľkosť), odstránime z vrátenia 20 USD, pretože poštovné a balné náklady sa stratia a musíte nás kontaktovať so žiadosťou o vrátenie peňazí od dátumu prijatia do jedného mesiaca.

3. Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme vrátenú položku dostali. Upozorníme vás tiež, keď bude vrátenie schválené alebo zamietnuté. V prípade schválenia bude vaša refundácia spracovaná a automaticky pripísaná na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do určitého počtu dní. Ak pôvodnú kartu už nepoužívate, kontaktujte nás vopred.

4. Ak máte nejaké problémy s objednávkou / produktmi / platbou, kontaktujte nás najskôr. Ak vrátite produkty bez toho, aby ste nás kontaktovali, alebo ak nie je dôvod na námietky, nevrátime peniaze ani nepodáme reklamáciu v súlade s pravidlami.

Zrušenie a výmena:

Objednávku/položku môžete zrušiť do 2 hodín prostredníctvom e-mailu nášho zákazníckeho servisu (service.center.1@outlook.com). Viac ako 2 hodiny si nemôžeme byť istí, či bude úspešný.

Ak chcete zmeniť objednávku pred jej odoslaním, je potrebné zaplatiť poplatok 5 USD; Po odoslaní objednávky ju nemôžeme upraviť/zrušiť.

Po odoslaní objednávky a ak by ste ju chceli vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na adresu service.center.1@outlook.com a získajte informácie o vrátení peňazí.

Právo na vrátenie vyhradené:

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek výlučne určiť a obmedziť, odmietnuť a/alebo odmietnuť vrátenie zákazníkov z dôvodu:

1. História nepravidelných alebo nadmerných návratov;

2. Nepravidelné alebo nadmerné vrátenie použitých, pozmenených, vypraných, poškodených alebo chýbajúcich predmetov; posadnutosť,

3. Potenciálny podvod alebo trestný čin.

Neplatné produkty, ktoré nám boli doručené, budú po prijatí odmietnuté.

Nadmerné vrátenia tovaru:  Náš tím ochrany zákazníkov rieši aj situácie, kedy môže história vrátenia zákazníka naznačovať podvodnú aktivitu. V takýchto prípadoch vás bude kontaktovať tím na ochranu zákazníkov, aby prediskutoval situáciu a spolupracoval s vami na vyriešení problému alebo na rozhodnutí, či by sme mali v budúcnosti odmietnuť poskytovanie služby. Aj keď nikdy nechceme odmietnuť zákazníka, musíme zabezpečiť bezpečnosť, pohodu a pohodlie všetkých zákazníkov na celom svete.