VRÁCENÍ / VÝMĚNA

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Vaše spokojenost je naším cílem. Pokud nejste s nákupem spokojeni, kontaktujte nás prosím nejprve e-mailem.

Užitečný tip: 

1. Pro vaše pohodlí vám doporučujeme posílat balíčky zpět pomocí paušální sazby USPS se sledovacím číslem, protože neneseme odpovědnost za ztracené nebo odcizené balíčky. Bez dokladu o převzetí a doručení úvěr nevydáme. Budete odpovědní za zaplacení přepravních nákladů za vrácení položek a přepravní náklady musí být uhrazeny předem.

2. Vrácené položky musí být nenošené a neprané, nerozřezané a neupravené (bez make-upu, deodorantu nebo opotřebovaných skvrn) s přiloženými dárky a obalem produktu. Vadné výrobky je nutné nahlásit e-mailem do 14 dnů od obdržení. Pokud nebude nahlášena, půjčku neposkytneme. Pokud se domníváte, že jste obdrželi nesprávnou položku, kontaktujte nás do 14 dnů od jejího obdržení. E-mail s hlášením: service.center.1@outlook.com .

3. Zákazníkům budou náklady na dopravu účtovány maximálně jednou (včetně vrácení zboží); Spotřebiteli nebude účtován poplatek za opětovné naskladnění za vrácení produktu. Pokud je vrácení způsobeno problémem kupujícího. Neposkytujeme zpětné přepravní štítky. Za objednávky odmítnuté zákazníkem na dobírku nebo vrácené z důvodu adresy „Nedoručit“ bude účtován poplatek za opětovné naskladnění. Po doručení není neoprávněné odmítnutí povoleno a náklady na neoprávněné odmítnutí / vrácení peněz nese kupující.

Vrátit se:

1. Pokud je vrácení způsobeno našimi problémy (jako jsou: nesprávné produkty, problém s kvalitou produktu), poskytneme vám plnou náhradu;

2.Pokud je vrácení způsobeno problémy kupujícího (jako například: nelíbí se mi/chci, objednáváte špatný produkt/velikost), odebereme z vašeho vrácení 20 $ jako ztracené dopravné a manipulační poplatek a musíte nás kontaktovat pro vrácení peněz do jednoho měsíce od obdržení.

3. Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Také vás upozorníme na schválení nebo zamítnutí vašeho vrácení. V případě schválení bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby do určitého počtu dnů. Pokud již původní kartu nepoužíváte, kontaktujte nás předem.

4. Pokud máte nějaké problémy s vaší objednávkou / produkty / platbou, kontaktujte nás nejprve. Pokud vrátíte produkty, aniž byste nás kontaktovali, nebo pokud není důvod ke sporu, neposkytneme náhradu a uplatníme nárok podle zásad.

Storno a výměna:

Objednávku/položku můžete zrušit do 2 hodin prostřednictvím e-mailu našeho zákaznického servisu ( service.center.1@outlook.com ). Po více než 2 hodinách si nemůžeme být jisti, zda bude úspěšná.

Pokud si přejete změnit objednávku před odesláním, bude vám účtován poplatek 5 $; Jakmile bude vaše objednávka odeslána, nebudeme ji moci změnit/zrušit.

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, pokud ji chcete vyměnit za stejnou položku, zašlete nám e-mail na adresu service.center.1@outlook.com , kde vám poskytneme informace o vrácení peněz.

 

Práva na vrácení vyhrazena :

Vyhrazujeme si právo výhradně definovat a omezit, odmítnout a/nebo odmítnout vracení zákazníka kdykoli z důvodu:

1. Historie nepravidelných nebo nadměrných návratů;

2. Nepravidelné nebo nadměrné vracení opotřebovaných, pozměněných, vypraných, poškozených nebo chybějících položek; nebo,

3. Potenciální podvodná nebo trestná činnost.

Neplatné produkty zaslané k nám budou po obdržení odmítnuty.

Nadměrné vracení zboží: Náš tým ochrany zákazníků se také zabývá situacemi, kdy historie vracení zákazníků může naznačovat podvodnou činnost. V takových případech vás bude tým ochrany zákazníků kontaktovat, aby projednal situaci a spolupracoval s vámi na vyřešení problému nebo určil, zda budeme muset v budoucnu odmítnout poskytování služeb. I když nikdy nechceme odmítnout zákazníka, musíme zajistit bezpečnost, pohodu a pohodlí všech zákazníků po celém světě.