Siuntimo politika

Siuntimo instrukcijos

Standartinis pristatymas 5 EUR (pristatymas 10-20 dienų)

Greitas pristatymas 9 EUR (pristatymas 7-15 dienų)

Pirkėjas sutinka su šiomis sąlygomis:

1. Jei muitas yra priimančioje šalyje, bet muitą sumoka klientas.
2. Dėl pirkėjo vėlavimo pristatyti ar pakeitus adresą ir kitas su tuo susijusias išlaidas, ši išlaidų dalis tenka pirkėjui.
3. Dėl paties pirkėjo priežasčių, tokių kaip užsakymo atšaukimas ar pusės jo grąžinimas, ši išlaidų dalis tenka pirkėjui.

Kodėl užsakymas siunčiamas kitoje pakuotėje?

Jei užsisakėte kelias prekes, visas jas galima išsiųsti iš skirtingų tarptautinių sandėlių, atsižvelgiant į tai, kuris yra greičiausias. Arba, jei prekė populiari ir atkeliauja kiek pavėluotai, galime ją išsiųsti skirtingomis pakuotėmis skirtingu laiku, kad Jūsų užsakymas nepasiektų kuo greičiau!

Kada gausiu savo užsakymą?

Užsakymai siunčiami tiesiai iš mūsų daugelio vietinių ir tarptautinių sandėlių, o mes darome viską, kad jūsų užsakymas būtų gautas kuo greičiau! Kadangi mūsų pasiūlymas yra labai populiarus, atkreipkite dėmesį, kad užsakymas Lenkiją pasieks per 10-20 dienų (priklausomai nuo prekės). Atkreipkite dėmesį, kad dėl mūsų pasiūlymų populiarumo tai tik apytiksliai ir dėl naujojo koronaviruso protrūkio pristatymai gali vėluoti.

Ar yra mokesčiai?

Mūsų svetainėje nurodytos kainos yra neapmokestinamos ir nurodytos JAV doleriais, o tai reiškia, kad galite būti atsakingi už muitus ir mokesčius, kai gausite užsakymą. Importo muitai, muitai ir susiję muitai gali būti apmokestinti, kai jūsų užsakymas pasieks paskirties vietą, kaip nustatyta vietinių muitinių. Jūs, o ne mes, esate atsakingi už šių mokesčių ir mokesčių mokėjimą. Mes nesame atsakingi už vėlavimus dėl muitinės jūsų šalyje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokesčius, kreipkitės į vietines muitinės įstaigas.

Kada gausiu siuntinį po apmokėjimo?

Pristatymo laikas: Gavę užsakymą, prieš išsiuntimą atliekame QC ir testuojame, kad užtikrintume produkto kokybę.
Apdorojimo laikas skiriasi priklausomai nuo produkto, vidutinis apdorojimo laikas yra apie 1-3 dienas;

Kiek kainuoja siuntimas?

Tai priklauso nuo produkto ir regiono atsiskaitant.

Kaip galiu sekti savo užsakymą?

Pateikus užsakymą, mūsų sistema atsiųs jums el. laišką su jūsų užsakymo informacija. Stebėkite užsakymą naudodami stebėjimo numerį stebėjimo nuorodoje.

gera idėja:

1. Įprastai vietinis siuntos siuntėjas siuntą pristato darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), kad būtų užtikrintas saugus siuntos pristatymas, todėl rekomenduojama pasirinkti adresą, kuriuo siuntą galima atsiimti darbo dieną. Pristatymo adresas. Geriausia telefoną palikti įjungtą numatomu atvykimo laiku, nes siuntėjas gali su jumis susisiekti telefonu.

2. Mūsų naudojama pristatymo paslauga turi turėti kliento parašą, kad pristatymas būtų sėkmingas. Todėl įsitikinkite, kad jūs arba jūsų įgaliotasis atstovas esate pristatymo adresu. Mes neatsakome už pamestas ar pavogtas pakuotes, jei išsiuntėme Jūsų siuntimo adresu ir pasirašėme dokumentus.

Pristatymas, paveiktas Covid-19, šiek tiek atidėtas.