Pravidlá prepravy

POPIS NÁKLADOV NA DOPRAVU

Štandardné doručenie 5€ (dodanie 10-20 dní)

Rýchle dodanie 9€ (dodanie 7-15 dní)

A tieto podmienky znáša kupujúci:

1. Ak tarify vznikajú v prijímajúcej krajine, ale tarify hradí zákazník.
2. Z dôvodu neskorého doručenia kupujúceho alebo nákladovo kontrolovanej zmeny adresy, túto časť nákladov znáša kupujúci.
3. Z vlastných dôvodov kupujúceho, v polovici cesty k zrušeniu objednávky alebo vráteniu tovaru, bude túto časť nákladov znášať kupujúci.

PREČO JE OBJEDNÁVKA ZASIELANÁ V RÔZNYCH BALENIACH?

Ak máte objednávku viacerých položiek, môžu byť všetky odoslané z iného medzinárodného skladu, v závislosti od toho, ktorý je najrýchlejší. Prípadne, ak je položka populárna a mierne oneskorená, môžeme ju odoslať v rôznych časoch v rôznych balíkoch, aby sme zabránili čo najrýchlejšiemu doručeniu vašej objednávky!

KEDY DOSTANEM OBJEDNÁVKU?

Objednávky sú odosielané priamo z našich mnohých národných a medzinárodných skladov a robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zabezpečili, že vaša objednávka príde čo najrýchlejšie! Vzhľadom na popularitu našich ponúk odhadnite, že objednávka dorazí do Poľska do 10-20 dní (v závislosti od produktu). Upozorňujeme, že vzhľadom na obrovskú popularitu našich ponúk sú to len odhady a dodanie sa môže oneskoriť z dôvodu novej epidémie koronavírusu.

EXISTUJÚ CLÁ A DANE?

Ceny uvedené na našej stránke sú oslobodené od dane v USD, čo znamená, že po prijatí objednávky môžete podliehať zaplateniu ciel a daní. Dovozné dane, clá a súvisiace clá môžu byť účtované, keď vaša objednávka dosiahne konečné miesto určenia, ktoré určí váš miestny colný úrad. Platba týchto poplatkov a daní je vašou zodpovednosťou a my ju nehradíme. Nezodpovedáme za žiadne omeškania spôsobené colnými úradmi vo vašej krajine. Viac informácií o poplatkoch vám poskytne miestny colný úrad.

Kedy môžem dostať balík po zaplatení?

Dodacia lehota: Po prijatí objednávky vykonávame kontroly kvality a testy, aby sme zaistili kvalitu produktu pred odoslaním.
Doba spracovania sa líši podľa produktu, priemerná doba spracovania je približne 1-3 dni;

Koľko stojí doručenie?

Závisí to od produktu pri pokladni a regiónu.

Ako môžem sledovať svoju objednávku?

Po zadaní objednávky náš systém odošle e-mail s detailmi objednávky. Sledujte svoju objednávku pomocou čísla zásielky v odkaze na sledovanie.

Užitočný tip:

1. Obyčajne miestny doručovateľ balíkov doručuje balíky v pracovných dňoch (pondelok až piatok), aby bolo zaistené bezpečné doručenie balíka, preto je vhodné zvoliť si adresu, na ktorej môžete balík prevziať v pracovných dňoch. Adresa dodania. Počas očakávaného času príchodu je najlepšie nechať telefón otvorený, pretože odosielateľ vás môže kontaktovať telefonicky.

2. Nami používaná zásielková služba musí mať pre úspešné doručenie podpis zákazníka. Preto sa prosím uistite, že ste Vy alebo Vami poverená osoba na dodacej adrese. Ak sme doručili na vašu dodaciu adresu a máme súbor s podpisom, nezodpovedáme za stratené alebo odcudzené balíky.

Doručenie ovplyvnené pandémiou COVID-19 sa mierne oneskorí.