POLITYKA WYSYŁKI

POPIS NÁKLADŮ NA DOPRAVU

Standardní doprava:
Objednávky od 0,00 do 299 PLN, poštovné 20 PLN

Doprava Rychlé dodání: poštovné 30 PLN

Doprava zdarma pro objednávky nad 299 PLN

A následující podmínky ponese kupující:

1. Pokud tarify vznikají v přijímající zemi, ale tarify hradí kupující.
2. Z důvodu prodlení kupujícího s dodáním nebo nákladově podmíněné změny adresy nese tuto část nákladů kupující.
3. Z důvodů vlastních kupujících na půli cesty ke zrušení objednávky nebo vrácení zboží nese tuto část nákladů kupující.

PROČ JE MOJE OBJEDNÁVKA DODÁVANÁ V RŮZNÝCH BALENÍCH?

Pokud máte objednávku více položek, každá položka může být odeslána z jiného mezinárodního skladu, podle toho, co je rychlejší. Případně, pokud je položka oblíbená a má mírné zpoždění, můžeme ji odeslat v různých časech, v různých balíčcích, abychom zabránili tomu, aby byla vaše objednávka pozdržena a doručena vám co nejdříve!

KDY DOSTANU OBJEDNÁVKU?

Objednávky jsou odesílány přímo z našich mnoha národních a mezinárodních skladů a udělají vše, co je v jejich silách, aby vaše objednávka dorazila co nejrychleji!  Vzhledem k popularitě našich nabídek odhadněte, že objednávka dorazí do Polska během 10-20 dnů (v závislosti na produktu).  Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k obrovské popularitě našich nabídek se jedná pouze o odhady a dodávka se může zpozdit kvůli nové epidemii koronaviru.

JSOU NĚJAKÉ CLA A DANĚ?

Ceny zobrazené na našich stránkách jsou osvobozeny od daně v USD, což znamená, že po obdržení objednávky můžete být povinni zaplatit clo a daně.  Dovozní daně, cla a související celní poplatky mohou být účtovány, jakmile vaše objednávka dosáhne konečného místa určení, které určí váš místní celní úřad.  Platba těchto poplatků a daní je vaší odpovědností a nebudeme je hradit.  Neneseme odpovědnost za zpoždění způsobená celním oddělením ve vaší zemi.  Pro více informací o poplatcích kontaktujte prosím místní celní úřad.

Kdy mohu dostat balíček po zaplacení?

Dodací lhůta: Po obdržení objednávky provedeme kontroly kvality a testy, abychom zajistili kvalitu produktu před odesláním.
Doba zpracování se liší podle produktu a průměrná doba zpracování je přibližně 1-3 dny;

Kolik stojí poštovné?

Záleží na produktu u pokladny a regionu.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Po zadání objednávky vám náš systém zašle e-mail s podrobnostmi objednávky.  Objednávku můžete sledovat pomocí sledovacího čísla v odkazu pro sledování.

Užitečný tip:

1. Obvykle místní odesílatel balíků doručuje balíky v pracovní den (Po-Pá), aby bylo zajištěno bezpečné doručení vašeho balíku, takže je nejlepší zvolit adresu, kde si můžete balík vyzvednout v pracovní den. doručovací adresa.  Nejlepší je mít telefon otevřený v předpokládaný čas příjezdu, protože odesílatel vás může kontaktovat telefonicky.

2. Přepravní služba, kterou jsme použili, musí být podepsána zákazníkem, aby mohla být úspěšně doručena.  Ujistěte se proto vy nebo vaše pověřená osoba na dodací adrese.  Pokud jsme zasílali na vaši dodací adresu a máme soubor s podpisem, neneseme odpovědnost za ztracené nebo odcizené balíky.

Ovlivněno Covid-19, doručení bude trochu zpožděno.