Grąžinimas/keitimas

Grąžinimo sąlygos
Mūsų tikslas – jūsų pasitenkinimas. Jei nesate patenkinti pirkiniu, pirmiausia susisiekite su mumis el.

gera idėja:

1. Jūsų patogumui rekomenduojame grąžinti USPS fiksuoto dydžio paketą su sekimo numeriu, nes mes neatsakome už pamestas ar pavogtas pakuotes. Mes nesuteiksime kredito linijos be gavimo įrodymo. Jūs esate atsakingi už siuntimo grąžinimą ir privalote iš anksto sumokėti už siuntimą.

2. Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, neplautos, nekirptos ir stiliaus (be makiažo, dezodoranto ar trynimo dėmių), įskaitant dovanų ir gaminių pakuotes. Apie gaminius su trūkumais reikia pranešti el. paštu per 14 dienų nuo jų gavimo. Jei nepateiksite prašymo, mes jums paskolos nesuteiksime. Jei manote, kad negavote tinkamos prekės, susisiekite su mumis per 14 dienų nuo gavimo. Pranešti el. Pateikimo el: service.center.1@outlook.com.

3. Klientams bus taikomas ne daugiau kaip vienas siuntimo mokestis (įskaitant grąžinimą), naudotojai netaikomi atsargų papildymo mokesčiai už grąžintas prekes. Jei grąžinama dėl pirkėjo problemos. Grąžinimo etikečių neteikiame. Užsakymus, kuriuos klientas atmetė arba grąžina dėl „pristatymo sutrikimo“ adreso, reikia sumokėti atsargų papildymo mokestį. Neleistinas atsisakymas po pristatymo yra neleidžiamas, o neteisėtas atsisakymas / grąžinimas yra pirkėjo sąskaita.

Grąžinti:

1. Jei grąžinimas įvyko dėl mūsų problemos (pvz., netinkamas produktas, produkto kokybės problema), grąžinsime visą sumą;

2. Jei grąžinama dėl pirkėjo problemos (pvz., jums nepatinka/nori, užsisakėte ne tą prekę/dydį), mes išskaičiuosime 20 USD iš jūsų grąžinimo, nes bus prarastos siuntimo ir tvarkymo išlaidos, turite susisiekti su mumis dėl pinigų grąžinimo per vieną mėnesį nuo gavimo.

3. Kai jūsų grąžinama prekė bus gauta ir patikrinta, mes atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad grąžinama prekė buvo gauta. Taip pat pranešime, kai grąžinimas bus patvirtintas arba atmestas. Patvirtinus, grąžinimas bus apdorotas ir automatiškai nuskaitytas iš jūsų kredito kortelės arba pradinio mokėjimo metodo per nurodytą dienų skaičių. Jei nebenaudojate originalios kortelės, susisiekite su mumis iš anksto.

4. Jei kyla problemų dėl užsakymo/produkto/mokėjimo, pirmiausia susisiekite su mumis. Jei grąžinsite prekę nesusisiekę su mumis arba nėra jokios priežasties prieštarauti, mes negrąžinsime pinigų ir nepateiksime pretenzijos pagal mūsų politiką.

Atšaukimas ir keitimas:

Savo užsakymą / prekę galite atšaukti per 2 valandas mūsų klientų aptarnavimo el. paštu (service.center.1@outlook.com). Daugiau nei 2 valandas negalėjome būti tikri, ar tai veiks.

Jei norite pakeisti užsakymą prieš jį išsiunčiant, taikomas 5 USD mokestis; Mes negalime pakeisti / atšaukti užsakymo, kai jis buvo išsiųstas.

Išsiųstą užsakymą, jei norite jį pakeisti į tą pačią prekę, rašykite adresu service.center.1@outlook.com, kad gautumėte informacijos apie pinigų grąžinimą.

Teisė grąžinti pasilieka:

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra apibrėžti ir apriboti, atmesti ir (arba) atsisakyti grąžinti klientą bet kuriuo metu dėl šių priežasčių:

1. Nereguliarios arba per didelės grąžos istorija;

2. Nereguliarus ar per didelis naudotų, pakeistų, išskalbtų, sugadintų ar pamestų daiktų grąžinimas;

3. Galimas sukčiavimas arba nusikaltimas.

Mums pristatyti netinkami produktai bus atmesti juos gavus.

Pernelyg didelis pinigų grąžinimas: mūsų klientų apsaugos komanda taip pat sprendžia situacijas, kai kliento pinigų grąžinimo istorija gali rodyti nesąžiningą veiklą. Tokiu atveju Klientų apsaugos komanda susisieks su jumis, kad aptartų situaciją ir bendradarbiautų su jumis, kad išspręstų problemą arba nuspręstų, ar ateityje turėtume atsisakyti paslaugos. Nors niekada nenorime atstumti savo klientų, privalome užtikrinti visų savo klientų visame pasaulyje saugumą, gerovę ir komfortą.