Grąžinimas/keitimas

Grąžinimo sąlygos

Mūsų tikslas – jūsų pasitenkinimas. Jei nesate patenkinti pirkiniu, pirmiausia susisiekite su mumis el.

gera idėja:

1. Patogumo sumetimais rekomenduojame grąžinti pakuotę USPS fiksuoto tarifo numeriu su sekimo numeriu, nes mes neatsakome už pamestas ar pavogtas pakuotes. Mes nesuteiksime kredito linijos be gavimo įrodymo. Jūs esate atsakingi už siuntimo grąžinimą ir privalote iš anksto sumokėti už siuntimą.

2. Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, neplautos, nekirptos ir stiliaus (be makiažo, dezodoranto ar trynimo dėmių), įskaitant dovanų ir gaminių pakuotes.Apie gaminius su trūkumais reikia pranešti el. paštu per 14 dienų nuo jų gavimo. Jei nepateiksite prašymo, mes jums paskolos nesuteiksime. Jei manote, kad negavote tinkamos prekės, susisiekite su mumis per 14 dienų nuo gavimo.Pranešti el. paštu: service.center.1@outlook.com.

3.Klientams bus taikomas ne daugiau kaip vienas siuntimo mokestis (įskaitant grąžinimą), naudotojai netaiko grąžintų prekių atsargų papildymo mokesčių. Jei grąžinama dėl pirkėjo problemos. Grąžinimo etikečių neteikiame. Atsargų papildymo mokestis turi būti sumokėtas už užsakymus, kuriuos klientas atmetė arba grąžina dėl „pristatymo sutrikimo“ adreso. Neleistinas atsisakymas po pristatymo yra neleidžiamas, o neteisėtas atsisakymas / grąžinimas yra pirkėjo sąskaita.

grąžinti:

1.Jei grąžinimas įvyko dėl mūsų problemos (pvz., netinkamas produktas, produkto kokybės problema), grąžinsime visą sumą;

2.Jei grąžinimas įvyko dėl pirkėjo problemos (pvz., jums nepatinka/nori, užsisakėte ne tą prekę/dydį), mes išskaičiuosime 20 USD iš jūsų grąžinimo, nes bus prarastos siuntimo ir tvarkymo išlaidos, jums reikia susisiekti su mumis dėl grąžinti per mėnesį nuo gavimo dienos.

3. Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, mes atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad grąžinta prekė buvo gauta. Taip pat pranešime, kai grąžinimas bus patvirtintas arba atmestas. Patvirtinus, grąžinimas bus apdorotas ir automatiškai nuskaitytas iš jūsų kredito kortelės arba pradinio mokėjimo metodo per nurodytą dienų skaičių. Jei nebenaudojate originalios kortelės, susisiekite su mumis iš anksto.

4.Jei kyla problemų dėl užsakymo/prekės/mokėjimo, pirmiausia susisiekite su mumis. Jei grąžinate prekę nesusisiekę su mumis arba nėra jokios priežasties prieštarauti, mes negrąžinsime pinigų ir nepateiksime pretenzijos pagal mūsų politiką.

Atšaukimas ir keitimas:

Savo užsakymą / prekę galite atšaukti per 2 valandas mūsų klientų aptarnavimo el. paštu (service.center.1@outlook.com). Daugiau nei 2 valandas negalėjome būti tikri, ar tai veiks.

Jei norite pakeisti užsakymą prieš jį išsiunčiant, taikomas 5 USD mokestis; Mes negalime pakeisti / atšaukti užsakymo, kai jis buvo išsiųstas.
Išsiųstą užsakymą, jei norite jį pakeisti į tą pačią prekę, rašykite adresu service.center.1@outlook.com, kad gautumėte informacijos apie pinigų grąžinimą.

Teisė grąžinti pasilieka:

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra apibrėžti ir apriboti, atmesti ir (arba) atsisakyti grąžinti klientą bet kuriuo metu dėl šių priežasčių:

1.Nereguliarios ar per didelės grąžos istorija;

2.Nereguliarus ar per didelis naudotų, pakeistų, išskalbtų, sugadintų ar pamestų daiktų grąžinimas;

3.Galimas sukčiavimas ar nusikaltimas.

Mums pristatyti netinkami produktai bus atmesti juos gavus.

Pernelyg didelė grąža:
Mūsų klientų apsaugos komanda taip pat sprendžia situacijas, kai kliento grąžinimo istorija gali rodyti nesąžiningą veiklą. Tokiu atveju Klientų apsaugos komanda susisieks su jumis, kad aptartų situaciją ir bendradarbiautų su jumis, kad išspręstų problemą arba nuspręstų, ar ateityje turėtume atsisakyti paslaugos. Nors niekada nenorime atstumti savo klientų, privalome užtikrinti visų savo klientų visame pasaulyje saugumą, gerovę ir komfortą.