Duomenų apsaugos politika

Ši privatumo politika taikoma konkrečiai informacijai, nurodytai toliau, kur tiksliai ir jos filialai ("tiksliai", "mes", "mes" arba "mūsų") privalo griežtai gerbti visų vartotojų privatumo teises. parduotuvės filialas, kuriame paskelbta ši privatumo politika (toliau – svetainė), ir žmonės, kurie gali tiesiogiai susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu arba telefonu, taip pat per mūsų internetinius konkursus, dovanas ir apklausas arba Programėlę ir (arba) programinę įrangą; kurias kartkartėmis galime teikti (bendrai – „Paslaugos“). kruopščiai sukūrė ir įgyvendino šią privatumo politiką, siekdama informuoti svetainės lankytojus ir mūsų paslaugų vartotojus apie tai, kaip naudojame ir saugome per svetainę ir paslaugas surinktą informaciją.
JŪSŲ DUOMENŲ APSAUGA MUMS SVARBU. PRAŠOME PERSKAITYTI ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ, KAD ATSARGIAI SUPRASTŲ, KOKIĄ INFORMACIJĄ JIS renka IŠ JŪSŲ IR KAIP LYS JĄ NAUDOJA. NAUDODAMI PASLAUGOS, JŪS SUTINKATE RINKTI, NAUDOTI IR ATSKLEITI JŪSŲ INFORMACIJĄ, VADOVAUJANT ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ. JEI NESUTINKATE SU JOKIAIS PRIVATUMO POLITIKOS DALIS, NENAUDOKITE PASLAUGŲ.
Kokią informaciją renkame?
Retkarčiais „Accurate“ gali paprašyti jūsų pateikti asmeninę informaciją, tokią kaip jūsų vardas, adresas, gimimo data, lytis, el. pašto adresas ir kt. Pavyzdžiui, mes tai darome atsakydami į tokius pranešimus kaip el. laiškai, kai registruojatės dalyvauti konkurse arba skatinimas. - Paštas ir paslaugos, kurioms reikalinga registracija arba prenumerata. Jei norite būti įtrauktas į mūsų adresų sąrašą, paprašysime jūsų aktyvaus sutikimo. Taip pat galime rinkti iš jūsų asmeninę informaciją apie trečiąsias šalis, pavyzdžiui, jei svetainė leidžia jums nusiųsti kam nors el. laišką, susijusį su mūsų svetainės ar renginių reklamomis, tokiu atveju turime žinoti gavėjo vardą ir el. pašto adresą. Ši informacija bus naudojama tik šiuo konkrečiu tikslu (pristatymui el. paštu) ir nebus perduota trečiosioms šalims, nebent jos susisieks su mumis. Be to, galime naudoti slapukus, kad rinktume informaciją apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje ir pagerintume jūsų patirtį. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite žemiau (kito skyriaus 6 punktas).


Kai lankotės mūsų svetainėje, galime rinkti taip vadinamus „paspaudimų“ duomenis (serverio adresą, domeno pavadinimą ir pan.). Šią informaciją galime sujungti su informacija, kurią mums pateikiate (pavyzdžiui, registruodamiesi), kad galėtume geriau išanalizuoti ir suasmeninti jūsų apsilankymą. Šie duomenys apima:

Jūsų asmeninė informacija, pvz., jūsų vardas, el. pašto adresas, fizinis adresas (jei pateiktas), telefono numeris (jei pateiktas), IP adresas ir, kai kuriais atvejais, geografinė vieta ir kalba.

Pirkimo informacija, pvz., aukščiau nurodyta asmeninė informacija; įmonės pavadinimas (jei yra); pristatymo informacija, pvz., pristatymo adresas (jei skiriasi nuo fizinio adreso); užsakymo informacija, pvz., produkto pavadinimas, kiekis, prekės pavadinimas ir prekės numeris. Gaminio serijos numeris, kiekis, pirkimo data ir tiekėjo informacija; mokėjimo informacija, pvz., kredito kortelės informacija ar panaši mokėjimo informacija; ir draugų rekomendacijas (jei yra).

jūsų naudojimo duomenys, tokie kaip aukščiau aprašyti asmens duomenys; informacija apie (suporuotus) Preciselys produktus, įskaitant gaminių serijos numerius, atsargų numerius, produkto tipą, naudojimo datą ir dažnumą; prisijungimo autentifikavimas; trečiųjų šalių paslaugos, pasiekiamos mūsų programos užšifruotais kredencialais, pvz., „iHeartRadio“ ir „TuneIn“; informacija apie kitų konkrečių programų vartotojus jūsų namuose, jei tokių yra; informaciją, kurią norite priskirti, susijusią su šiais konkrečiais įrenginiais, pvz., veiklos žurnalus (nebent išjungėte šią funkciją) ir socialinių tinklų prisijungimus (neapima informacijos apie jūsų socialinės žiniasklaidos profilius), jei ji naudojama tik kaip prisijungimai prie programos.
Klientų aptarnavimo ir techninio palaikymo užklausos, įskaitant asmeninę informaciją, gaminio serijos numerį, informaciją apie gaminio garantiją, pirkimo vietą ir kitą svarbią informaciją, kurios gali reikėti tiksliai, kad būtų galima apdoroti jūsų užklausą, kaip nurodyta pirmiau.


Informacija, pateikiama pildant apklausas, anketas ir atsiliepimų formas, pvz., aukščiau nurodyta asmeninė informacija, tikslus garantijos identifikavimo numeris, pirkimo vieta, atsiliepimai apie šių konkrečių gaminių naudojimą ir vertinimą bei informacija apie jūsų buvimo vietą.

Slapukai ir panašios technologijos, pvz., pikseliai, informacija, renkama naudojant žymas ir kitus identifikatorius, siekiant atsiminti jūsų nuostatas, suprasti, kaip naudojatės mūsų svetainėmis ir programomis bei pritaikyti mūsų rinkodaros pasiūlymus.

Kita informacija Jei pageidaujate, kad Bose gaminys būtų pristatytas kam nors kitam (pavyzdžiui, kas nors gauna dovaną), mes naudosime jūsų pateiktą informaciją apie tą kitą asmenį pristatymui užbaigti.
Kaip mes naudojame informaciją
Mes teikiame suasmenintas naujienas, renginius, konkursus ir panašų rinkodaros turinį specialiai produktams ir produktams, pagamintiems bendradarbiaujant su trečiosiomis šalimis. Tvarkymas, kurį atliekame šiuo atžvilgiu, yra pagrįstas jūsų sutikimu. Tvarkome Jūsų užsakymus, apdorojame pirkimo operacijas, užtikriname įsigytų prekių pristatymą ir galimą grąžinimą. Mūsų apdorojimas yra būtinas norint įvykdyti sutartį, kurios šalis esate jūs.

Pateikiame gaminius su atitinkamais programinės įrangos atnaujinimais ir palengviname pirkimą ateityje, prisimindami pristatymo informaciją. Mūsų tvarkymas yra būtinas mūsų teisėtiems interesams ir toks tvarkymas jums nekenksmingas.

Teikiame klientų aptarnavimą, tvarkome užklausas ar skundus ir teikiame gaminio garantinį palaikymą. Mūsų apdorojimas yra būtinas norint įvykdyti sutartį, kurios šalis esate jūs.

Mes teikiame geresnį klientų aptarnavimą, siūlydami asmeninę naudą, pvz., nuolaidas arba asmeninius pasiūlymus, pagrįstus ankstesniais pirkiniais ir galimais draugų rekomendacijomis. Šiuo atžvilgiu mūsų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu.

Mes teikiame suasmenintą programėlės naudotojo patirtį, pavyzdžiui, palengvindami esamų ir būsimų tikslių produktų sąranką keliuose įrenginiuose, leisdami valdyti (susieti) savo tikslius produktus ir pasirinkti norimą garso profilį mūsų programėlėje. Programa teikia suasmenintą turinį ir lengviau pasiekti gaminio vadovus ir garantijos sąlygas, o keli tikslios programos naudotojai toje pačioje namų ūkyje gali tiksliai valdyti gaminio naudojimą. Šiuo atžvilgiu mūsų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu.

Rengiame Lys produktų tipo, datos ir naudojimo dažnumo analizę ir statistiką, kad suprastume, kaip mūsų produktai naudojami siekiant pagerinti produktų kokybę ir kurti naujus produktus. Mūsų tvarkymas yra būtinas mūsų teisėtiems interesams ir toks tvarkymas jums nekenksmingas.

Mes renkame atsiliepimus apie tai, kaip naudojatės šiais produktais ir paslaugomis, prašydami užpildyti apklausas, klausimynus arba atsiliepimų formas. Šiuo atžvilgiu mūsų tvarkymas grindžiamas jūsų sutikimu.

Todėl mes renkame ir tvarkome kai kuriuos jūsų asmens duomenis, kad įvykdytume savo sutartinius įsipareigojimus jums, pavyzdžiui, perkant mūsų gaminius, susisiekiant su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba arba pateikiant pretenziją dėl garantijos. Jei nuspręsite nepateikti mums prašomos ir būtinos asmeninės informacijos, mes negalėsime visiškai įvykdyti jūsų prašymo.

Kaip dalinamės jūsų informacija

Trečiosios šalies teikėjai: dalijamės jūsų informacija su trečiųjų šalių teikėjais, su kuriais dirbame, kad padėtume valdyti, teikti, analizuoti, tobulinti, suprasti, pritaikyti, prižiūrėti ir parduoti Paslaugas.

Trečiųjų šalių paslaugos: kai naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis, pvz., su produktais ir paslaugomis integruotomis trečiųjų šalių paskyromis, jos gali gauti informaciją iš jūsų. Jei naudojatės trečiųjų šalių paslaugomis, jūsų naudojimuisi šiomis paslaugomis taikomos jų sąlygos ir privatumo politika.

Teisinė informacija: Mes galime dalytis jūsų informacija su trečiosiomis šalimis, kai manome, kad tai tikslinga, kad būtų laikomasi įstatymų, vykdytume paslaugų teikimo sąlygas arba apsaugotume jūsų ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą.
Kaip mes apsaugome jūsų duomenis

Imkitės atitinkamų techninių ir organizacinių saugumo priemonių, kad apsaugotumėte savo duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo ar netyčinio praradimo, pakeitimo ir neteisėto atskleidimo ar prieigos. Tačiau joks perdavimo internetu būdas arba elektroninio ar fizinio saugojimo būdas nėra visiškai saugus. Atitinkamai jūs pripažįstate ir sutinkate, kad mes negalime garantuoti informacijos, perduodamos per mūsų Paslaugas ar internetą, saugumo ir kad toks perdavimas yra jūsų pačių rizika. Jei suteiksime (arba pasirinksime) slaptažodį, leidžiantį tiesiogiai pasiekti paskyrą, būsite atsakingi už šio slaptažodžio konfidencialumą.
Nesidalinkite savo slaptažodžiu su niekuo.
Duomenų apsaugos politikos pakeitimai A
Extremes pasilieka teisę retkarčiais keisti ir atnaujinti šią Privatumo politiką. Bet kokie pakeitimai įsigalios iš karto po paskelbimo, kaip aprašyta aukščiau, ir tada bus taikomi Paslaugoms. Jei toliau naudositės Paslaugomis paskelbus pakeitimus, tai reiškia, kad sutinkate su patikslintais pakeitimais, todėl periodiškai peržiūrėkite šią privatumo politiką ir ieškokite atnaujinimų.

Gynybos departamento kontaktinė informacija

Apie mus Jei norite su mumis susisiekti arba turite klausimų, susisiekite su mumis tiesiogiai adresu service.center.1@outlook.com.